• NÁŠ SORTIMENT

 • LED Perimeter

  LED Perimeter Digitální reklamní mantinely, tvořící celistvý reklamní perimeter ..
 • LED velkoplošná obrazovka

  LED velkoplošná obrazovka Digitální obrazovka, modulovatelná do mnoha tvarů..
 • Digi ShowCAR

  Digi ShowCAR Jednoduše mobilní digitální billboard, nebo třeba velkoplošná obrazovka...
     

Anketa

Jak se vám líbí naše nové stránky
 
image

Proč spolupracovat právě s námi?

 • Našimi hlavními zásadami jsou spolehlivost, preciznost a profesionalita.
 • Námi používaná technologie pochází od renovovaných značek jako jsou BARCO (leader LED technologie), MILOS (leader příhradových konstrukcí), BOSE (leader zvuku) a další ...
 • Naše spokojenost začíná až za spokojeností našich zákazníků
 • Nepodléháme panice ani v té nejsložitější chvíli přípravy.
 • Toužíme po nových výzvách a zkušenostech, i proto už jich máme tolik.
 • Jsme flexibilní a jen tak něčeho se nezalekneme, téměř nic pro nás není nemožné.
 • Jsme sehraný team.Sport perimeter


Jedná se o mobilní digitální panely využívající led technologie, která umožňuje plnohodnotnou prezentaci reklamních sdělení, a to formou dynamických spotů či reklamních videí..

Jejich hlavní předností je možnost zobrazit reklamní sdělení jednoho inzerenta naráz po celé délce perimetru a umocnit ho animačními efekty. Tato vlastnost otevírá dveře i větším inzerentům, kteří preferují masivní efekt. Dozvědět se více

Boom LED technologie


V posledních letech nastal opravdový vrchol poptávky po LED technologii. Důvod je jednoduchý, tak jako v ostatních odvětvích, klienti stále touží po něčem novém, něčem specielním. A přesně tím LED systém v oblasti obrazové reklamy je.

Ale i samotná oblast LED obrazovek a LED perimetrů hledá další oblasti, kde se uplatnit. A právě to nás vedlo k vývoji výše zmíněného Digi ShowCar, to je totiž v podstatě LED auto, které nabízí další možnosti prezentace.
Pokud jsme u vývoje LED technologie, je třeba také poznamenat, že cesta k profesionalitě u nás vedla i přes profesionální LED výrobek, což je v oblasti pronájmu LED obrazovek a LED perimetrů naprosto zásadní. Pronajímáme proto LED technologii vyrobenou belgickou společností Barco, jež je považována za Mercedes v oblasti LED technologie. Dozvědět se více

led wall creative

NEBO-LI VELKOPLOŠNÁ OBRAZOVKA.

Jedná se mobilní digitální panely tvaru čtverce využívající LED technologii, která umožňuje přehrávat libovolná digitální data - video, animace, TV přenosy. Jednotlivé komponenty lze složit například do tvarů zobrazených na následující straně.

Z naší kreativní stěny můžeme vytvořit velkoplošnou obrazovku, průjezdovou či průchozí bránu, background hudební produkce a spoustu dalších kreativních řešení. Nosná konstrukce umožňuje vyzvednout vrchní hrazdu až do výšky 7 metrů při rozpětí až 13m. DOZVĚDĚT SE VÍCE
Buďte vidět

Nabízíme vám prezentaci vašich partnerů či klientů, jejich služby či výrobku, která jim zaručí utkvění v paměti každého návštěvníka vaší sportovní či kulturní události, pokud možno přenášené v TV.

Z jednotlivých dílů (perimetrů SP 10) jsme schopní sestavit necelý metr vysokou reklamní plochu v délce až 138 m. Délku perimeteru jsme schopni rozšířit o dalších 25 metrů pomocí TF 20 na celkových 163 m. Odolnost vůči jakýmkoliv klimatickým podmínkám, tedy mrazu, dešti, sněhu, slunci či větru je samozřejmostí. Jsme flexibilní a přizpůsobíme se jakýmkoliv vašim požadavkům.

Podprahové vnímání

Náš Led systém přidává k podprahovému efektu reklamy i ten nadprahový, tedy mění nevědomé vnímání na vědomé. Lidské oko totiž vnímá pohyb či změnu barev naprosto odlišně než statickou reklamu. Reaguje na tento speciální druh reklamy aktivně a přenáší informaci přímo do mozku, konkrétně do týlního laloku, kde se sdělení zpracuje.

Rozdíl je tím pádem naprosto propastný a efekt vaší vlastní reklamy či zviditelnění vašich partnerů mnohonásobně větší. To pochopitelně umožňuje zvýšení ceny reklamních ploch ve vašem areálu, na vaší akci, zkrátka kdekoliv použijete náš Led systém.

FULLSERVICE neboli zakázka od A po Ž

V oblasti pronájmu LED technologie poskytujeme naprosto komplexní službu – fullservice. A to jak ve smyslu komplexnosti zakázky, tak i ve smyslu rozsahu služby. Neboli, pronajmeme Vám v podstatě jakýkoliv výrobek zajišťující podprahovou digitální reklamu.

Nekonečně dlouhý pás digitálního LED perimetru, velkoplošnou LED obrazovku, kterou pro Vás vytvarujeme podle vašich přání a představ a to rádi doplníme zcela novým reklamním nosičem, jež jsme nazvali Digi ShowCAR, což je revolučně vytvořený, pojízdný, ozvučený, digitální billboard.

V první řadě Vám však zajistíme fullservisovou službu, takže nám pouze sdělíte jaké je vaše LED přání a my Vám naši technologii naservírujeme jako na talíři. Zpracujeme vaši objednávku – nabídneme vám všechno, co jen potřebujete k dokonalému nájmu LED systému – připravíme pro vás veškerou grafiku, která se má objevit na LED perimetrech či LED velkoplošné obrazovce tak, aby zaujala lidské oko a působila profesionálně a kreativně – dopravíme LED systém na místo vaší akce – vše nainstalujeme tak, aby prezentace zaujala toho, komu je určená. Tedy diváka na místě či toho u televizní obrazovky – naladíme data tak, aby byla jasně viditelná a po celou dobu akce budeme bdít nad kvalitou provozu LED technologie a plnit vaše přání, pokud si budete přát nějakou tu náhlou změnu.

Pokud si to budete přát, zajistíme i kamerový přenos „LIVE“ na velkoplošné obrazovce, který může být vysílán samostatně, ale také střídavě s logy partnerů či jakýmikoliv LED vizuály. Co víc, vše se může zobrazovat najednou, pochopitelně vkusně.
Všichni naši zaměstnanci jsou profesionálové v oboru, ať už jde o komunikaci s klientem, výrobu grafických podkladů, dopravu a instalaci samotných LED perimetrů či LED obrazovky či ovládání veškeré techniky během vaší akce. Dostanete tedy naprosto kompletní balíček s názvem LED systém - kvalitně.

 

Provozovatel těchto stránek

Provozovatelem stránek www.pronajemled.cz je společnost

REMOEX CZ a.s.,
Poděbradská 538/46,
Praha 9,190 00
IČO: 27121372
DIČ: CZ27121372

Historie led technologie

Historie led obrazovek je poměrně mladá. První velkoplošná led obrazovka se objevila v české republice na počátku 90tých let. Digitální mantinely, nazývané též perimeter se objevili až v prvních letech nového tisíciletí, kdy se začali objevovat nejdříve na fotbalových zápasech a to zejména v západní Evropě.

Odolná technologie

Led Technologie kterou pronajímáme, je odolná veškerým klimatickým podmínkám. LED digitální mantinely dále splňují bezpečnostní kritéria zamezující úrazu při styku hráče s LED Perimeterem.